خانه / استان ها / بارش پراکنده برای ارتفاعات البرز و سواحل خزر
32

بارش پراکنده برای ارتفاعات البرز و سواحل خزر

فردا و پس فردا برای سواحل خزر، ارتفاعات البرز و خراسان شمالی بارش ‌پراکنده ‌پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش  مهروطن نیوز، براساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، طی پنج روز آینده در بیشتر مناطق کشور آسمان آفتابی خواهد بود، امروز در استان‌های گیلان، مازندران، گلستان، اردبیل و ارتفاعات البرز در بعضی ساعات بارش باران، گاهی وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

در این مدت در شمال استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی در ساعات بعدازظهر افزایش ابر، رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت رخ خواهد داد همچنین فردا و دوشنبه برای سواحل خزر، ارتفاعات البرز و خراسان شمالی بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

طی سه روز آینده برای جنوب سیستان و بلوچستان، ارتفاعات شرق و شمال هرمزگان و ارتفاعات جنوب کرمان در ساعات بعدازظهر و اوایل شب رشد ابر همراه با رعدوبرق، وزش باد شدید موقت و بارش پراکنده دور از انتظار نیست، طی این مدت در شرق کشور به‌ویژه شمال سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک پدیده غالب خواهد بود.

امروز برای استان‌های سمنان، تهران، البرز، شمال اصفهان، مرکزی و غرب خوزستان وزش باد شدید و احتمال خیزش گردوخاک پیش‌بینی می‌شود همچنین امروز دریای خزر و تا فردا شرق دریای عمان مواج خواهد بود.

آسمان تهران فردا صاف و گاهی همراه با وزش باد شدید با حداقل دمای ۲۵ و حداکثر دمای ۳۸ سانتیگراد و طی روز دوشنبه نیز صاف و گاهی همراه با وزش باد شدید با حداقل دمای ۲۶ و حداکثر دمای ۳۹ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

طی امروز و فردا اهواز با بالاترین دمای ۵۰ و ۴۹ درجه سانتیگراد گرم‌ترین و اردبیل با بیشینه دمای ۲۲ و ۲۳ درجه سانتیگراد خنک‌ترین مرکز استان‌های کشور هستند.

درباره مهروطن نیوز

همینطور بررسی کنید

22

هشدار وضعیت جوی نارنجی صادر شد

سازمان هواشناسی وضعیت جوی را از روز چهارشنبه ۲۴ آبان تا روز جمعه ۲۶ آبان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *