خانه / برگزیده / واریز یک ماه مستمری اضافه به حساب مددجویان سیل زده
11

واریز یک ماه مستمری اضافه به حساب مددجویان سیل زده

رئیس کمیته امداد خمینی از واریز یک ماه مستمری اضافه به حساب مددجویان براساس بعد خانوار در مناطق متأثر از سیل در ماه اخیر ، خبر داد.

به گزارش مهروطن نیوز، مرتضی بختیاری با اشاره به پرداخت یک مرحله اضافه مستمری به حساب مددجویان متأثر از سیل، اظهار کرد: بنا به برنامه‌ریزی انجام شده و وعده‌ای که از قبل داده شده بود این مبلغ به حساب مددجویان واریز شد.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر مستمری پرداختی به مددجویان برای خانوار یک نفره ۴۲۰ هزار تومان، دو نفره ۶۰۰ هزار تومان، سه نفره ۸۴۰ هزار تومان، چهارنفره یک میلیون و ۸۰ هزار تومان و ۵ نفره یک میلیون و ۳۲۰ هزار تومان است، گفت: مستمری مرداد ماه مددجویان کمیته امداد نیز روز گذشته به صورت متمرکز به حساب آنها واریز شده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی در رابطه با رقم پرداختی مستمری به مددجویان متأثر از سیل در هفته‌های اخیر تصریح کرد: این مبلغ برای هر کدام از مددجویان متفاوت و بر اساس بعد خانوار واریز شده است.

وی در خصوص اجرای پویش اطعام و احسان حسینی گفت: این پویش نیز از ابتدای محرم امسال آغاز شده است و تا پایان صفر ادامه دارد و بنا بر آمار نخست در دهه اول محرم، مبلغ ۳۶۰ میلیارد تومان جمع‌آوری شده است.

بختیاری گفت: براساس آمار در محرم و صفر سال قبل و در قالب “پویش اطعام و احسان حسینی” بیش از ۳۷ میلیون وعده گرم و یک میلیون و ۵۳۳ بسته معیشتی در بین خانواده‌های نیازمند در سراسر کشور توزیع شده است.

رئیس کمیته امداد در پایان گفت: با توجه به استقبال خیرین و نیکوکاران در نیمه نخست محرم امسال، پیش‌بینی می‌شود میزان کمک‌ها و توزیع غذای گرم و بسته‌های معیشتی نسبت به سال گذشته افزایش داشته باشد.

درباره مهروطن نیوز

همینطور بررسی کنید

54

جایگزین زیستی پوست برای ترمیم زخم تولید شد

محققان کشور در راستای ساخت و طراحی زخم پوش های نانولیفی حاوی نانوفیبریل های کیتوسان-روی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *