خانه / برگزیده / دستگیری ۷ نفر از اراذل و اوباش تهران
88

دستگیری ۷ نفر از اراذل و اوباش تهران

معاون اجتماعی سازمان اطلاعات پلیس تهران از دستگیری ۷ نفر از اراذل و اوباش سابقه‌دار که با عربده کشی و قدرت نمایی و قطع عضو شهروندی باعث رعب و وحشت شهروندان شده بودند خبر داد.

به گزارش مهروطن نیوز سرگرد محمد زیدی، معاون اجتماعی سازمان اطلاعات پلیس تهران بیان داشت: در پی دریافت اخباری مبنی بر اینکه ۷ نفر از اراذل و اوباش در محدوده خیابان خوش تهران با عربده کشی و قدرت نمایی منجر به قطع عضو شهروندی از ناحیه مچ دست شده و همچنین باعث نارضایتی و رعب و وحشت برای شهروندان شده‌اند که بررسی موضوع جهت دستگیری متهمان به صورت ویژه در دستور کار مأموران پایگاه هشتم سازمان اطلاعات پلیس تهران قرارگرفت.

وی افزود: در این راستا اکیپی از مأموران به محل در گیری اعزام و در پالایش‌های اطلاعاتی و تحقیقات محلی هویت این افراد را شناسایی کردند.

سرگرد زیدی گفت: بررسی‌های اولیه نشان از این داشت متهمان برای جلوگیری از دستگیری توسط پلیس از مخفیگاه خود نقل مکان نموده و زندگی مخفیانه ای را آغاز کرده‌اند.

وی در ادامه گفت: در ادامه بررسی‌های پلیسی و استفاده از روش‌های شناسایی نوین کشف جرم، مأموران این پلیس موفق شدند مخفیگاه متهمان را در مخروبه ای در حاشیه شهر تهران شناسایی و دستور قضائی مبنی بر دستگیری متهمان را اخذ کنند.

معاون اجتماعی سازمان اطلاعات پلیس تهران گفت: با دستگیری ۷ شرور در عملیات منسجم پلیسی به دست آمد سرکرده این باند شرارت به استان‌های شرقی کشور متواری و با شناسایی مخفیگاه جدید وی، پس از اخذ نیابت قضائی این متهم نیز در مخفیگاهش دستگیر شد.

معاون اجتماعی سازمان اطلاعات پلیس تهران به اعتراف متهمان به جرم ارتکابی و سابقه دار بودن متهمان اشاره کرد و خاطر نشان کرد: کلیه متهمان پس از تخقیقات تکمیلی با دستور قضائی روانه زندان شدند.

وی در پایان گفت: پلیس قاطعانه با افرادی که بخواهند با اعمال مجرمانه خود موجب ایجاد ناامنی در جامعه و سلب آسایش شهروندان شوند برخورد می‌کند و شهروندان عزیز در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک و مجرمانه مراتب را در اسرع وقت از طریق تماس با مرکز فوریت‌های ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

درباره مهروطن نیوز

همینطور بررسی کنید

23

اعطای بسته تشویقی به پزشکان جوان

رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران، به تشریح بسته تشویقی برای حمایت از پزشکان جوان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *